KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9513278
nr 951 3278
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Blandteknik, Josef Öberg (1890-1967), Stockholm, signerad, 52x53
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
Utrop:
400 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:04:28
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg